Szkolenia ENDURO z Przemkiem i Oskarem

Enduro Krzeszowice to nie tylko śmieszne filmiki, można się także wiele od nas nauczyć. Szkolimy także od podstaw jazdy motocyklem enduro, oraz cross. Z nami nauczysz się jak dobrze upadać na motocyklu, oraz prawidłowych zachowań w terenie jak i na torze. Szkolenia ENDURO są dobrym dopełnieniem swojej techniki jazdy, a także rozpoczęciem jazdy w terenie. Nie wiesz kiedy zredukować bieg? Jak podjechać pod stromą górkę? Jaką zachowywać postawę na motocyklu enduro? Wszystkiego Cię nauczymy, a nawet więcej.

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi szkoleniami, wystarczy ze skontaktujesz się z nami poprzez formularz poniżej, skontaktujemy się z tobą od razu. Pamiętaj by sprawdzić nasze Wyprawy Enduro Tours poniżej!

Wyprawy Enduro Tours

Byłeś już na szkoleniu, bądź uważasz że jesteś gotowy na coś grubszego? Mamy coś idealnego dla Ciebie.  Poza szkoleniami organizujemy także wyprawy w najróżniejsze zakątki świata. Poniżej przedstawiamy film z naszej ostatniej wyprawy na Alaskę, jeździmy nie tylko za granicę ale także na nasze rodzime trasy. Pamiętaj, wszystko przed tobą i nie bój się wyzwań, na pewno sobie pomożemy.

Zainteresowany?

Nic prostszego, wypełnij poniżej formularz by skontaktować się z nami w celu ustalenia szczegółów, lub po prostu jeśli chcesz się czegoś dowiedzieć. Wszystkie formalności załatwimy drogą mailową, zapraszamy do kontaktu!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Oświadczam że zapoznałem się z warunkami zawartymi w Zasady ochrony danych osobowych. Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) w formie wiadomości tekstowej sms na podany numer telefonu na temat usług oferowanych przez Akuku Marcin Malczyk przy ul. Wyki 8 z siedzibą w 32-065 Krzeszowice. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.